Нямаш акаунт? РЕГИСТРАЦИЯ
Здравей!

Влез в профила си, за да имаш достъп до всички опции на сайта. Публикуване на обяви, лични съобщения, запаметяване на любими обяви и търсения.

Още нямаш профил? Регистрирай се.

ВХОД Нова РЕГИСТРАЦИЯ
Добавена 10 ян, 09:35 ч.
Работа за Работа в Шумен- ТРЗ
Заплата: 1 500 лв
Описание

Работа в Шумен: ТРЗ

Top Skills Recruitment е международна агенция за подбор на персонал, създадена от професионалисти с дългогодишен опит в посредничеството за работа в България и чужбина.

Нашата мисия е да открием най-доброто в нашите кандидати, за да получат най-желаната от тях работа и в същото време да предоставяме висококачествени услуги на нашите клиенти.

За наш доверен партньор - утвърдена производствена компания на българския пазар и в чужбина, в района на Шумен, търсим да назначим:

ТРЗ

Задължения:

1.Въвеждане на данни в програмния продукт за изчисления на трудовите възнаграждения.
2.Обработка на различни видове отсъствия (платени отпуски, болнични, неплатени отпуски

3. На основание "Вътрешните правила за работната заплата", „Кодекс на труда“, Кодекса за социалното осигуряване, Наредбата за структура и организация на работната заплата, както и други нормативни актове свързани с управлението и администрирането на човешките ресурси изпълнява в срок дейността по формиране на работната заплата.
4. Изготвя и обработва на декларация обр. 1 и обр. 6. и останалите задължителни документи по ФРЗ.

Изисквания:
- Висше или средно икономическо образование;
- Познаване на трудовото, осигурителното и данъчното законодателство;
- Много добра компютърна грамотност MS Office и практика със счетоводен софтуер- предимство
- Организираност и прецизност при изпълняване на задълженията;
- Аналитично мислене и готовност за поемане на отговорност;
- Опит в производствена фирма.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Работа на трудов договор в утвърдена фирма;
- Професионално обучение и развитие;
- Промяна на възнаграждението с нарастване на отговорностите и постигнати резултати.

Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография на [email protected] и ние ще се свържем с Вас.

Съдействието на Топ Скилс в намирането на нова професионална възможност и кариерно консултиране са напълно безплатни за кандидатите.

Лиценз за подбор на персонал за България: № 2399 / 15.11.2017.

Лиценз за администриране и защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017

За повече информация: [email protected]/ 0895 600 734

В Bazar.BG от 15 януари 2020г.
Последно активен 19 април в 10:30 ч.
гр. Шумен
Шумен
Карта
Преглеждания: 2915
Отмени