Нямаш акаунт? РЕГИСТРАЦИЯ
Здравей!

Влез в профила си, за да имаш достъп до всички опции на сайта. Публикуване на обяви, лични съобщения, запаметяване на любими обяви и търсения.

Още нямаш профил? Регистрирай се.

ВХОД Нова РЕГИСТРАЦИЯ
Добавена 10 мар, 15:49 ч.
Работа за Работа в Кърджали - Инженер внедряване на подобрения
Заплата: Договаряне
Описание

Работа в Кърджали - Инженер внедряване на подобрения

Top Skills Recruitment е агенция, предоставяща пълен спектър от услуги в сферата на човешките ресурси, сред които подбор на персонал, лизинг на персонал и временна заетост, хедхънтинг, обучения и др. Сътрудничим си с български и международни компании по различни големи проекти, като същевременно съдействаме на търсещите работа да намерят подходящия за тях кариерен път – на хората с малък опит помагаме да се ориентират на трудовия пазар, а на професионалистите с натрупана практика – да се преориентират към област, отговаряща по-добре на уменията им.

Ние сме гъвкави, иновативни и винаги се стремим да постигаме високи и ефективни резултати.

За наш доверен партньор в Кърджали търсим да назначим Инженер внедряване на подобрения.

Отговорности и задължения:

· Ръководи и следи процесите с цел подобряване на конкурентоспособността, ефективността на процесите;

· Развива и поддържа процесите, в рамките на фабриките и мините, като подобрява условията на труд;

· Осигурява техническа подкрепа и експертен опит на екипите за внедряване на проекти за подобрения;

· Следи напредъка на проектите за непрекъснато подобряване;

· Водене на съпътстваща документация;

Изисквания:

· Инженерно образование;

· Минимум 2,3 години опит в областта;

· Свободно владеене на английски език (владеене на турски е предимство);

Фирмата предлага:

· Ваучери за храна;

· Бонусна система;

· Стандартно работно време – понеделник-петък /08:30-17:00ч/;

· Обучения и командировки в чужбина;

· Много добро възнаграждение;

Необходими документи:

· Подробна автобиография;

Лиценз за подбор на персонал за България: № 2399 / 15.11.2017.
Лиценз за администриране и защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017

Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография на [email protected] и ние ще се свържем с Вас.

За повече информация:

00359 895 600 734 / 00359 898 355 670

[email protected]

В Bazar.BG от 15 януари 2020г.
Последно активен 19 април в 10:30 ч.
гр. Кърджали
Кърджали
Карта
Преглеждания: 948
Отмени

Обратно към обявата