Нямаш акаунт? РЕГИСТРАЦИЯ
Здравей!

Влез в профила си, за да имаш достъп до всички опции на сайта. Публикуване на обяви, лични съобщения, запаметяване на любими обяви и търсения.

Още нямаш профил? Регистрирай се.

ВХОД Нова РЕГИСТРАЦИЯ
Неактивна обява
Добавена 07 апр, 14:04 ч.
ОПЕРАТОРИ ПРОИЗВОДСТВО ( Двусменен режим на работа )
Заплата: Договаряне
Описание
DEKRA Arbeit Group е една от най-успешните и иновативни компании в сферата на персонала с над 120 локации в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.

За наш нов клиент - международна компания за производство на компоненти за авиацията, търсим да назначим:

ОПЕРАТОРИ ПРОИЗВОДСТВО
месторабота: гр. София

Възможност за започване веднага, след успешно преминато интервю.

Отговорности:

  • Обшиване, пришиване, работа с инструменти (преса, клещи) на компонентите
  • Фиксиране на жица в алуминиев цилиндър
  • Запояване на детайлите в готовия компонент
  • Финално формиране (преса, клещи)

Изисквания:

  • Сръчност и внимание към детайла
  • Опит като оператор на CNC
  • Готовност за работа на смени (първа смяна 6:15-14:00; втора смяна 14:00-21:45)

Компанията предлага:

  • Конкурентно заплащане за позицията
  • 5-дневна работна седмица (първа/втора смяна през ден)
  • Ваучери за храна
  • Безплатна карта за градски транспорт в гр. София от работодателя
  • Организиран фирмен транспорт от гр. Перник и гр. Радомир
  • Допълнително здравно осигуряване след 3-ия месец работа

Ако възможността, да продължите професионалното си развитие при коректен и лоялен работодател, представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография.

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Преглеждания: 502
Обявата не е активна
Намери други обяви в Общи работници -> Производствени работници в гр. София