Нямаш акаунт? РЕГИСТРАЦИЯ
Здравей!

Влез в профила си, за да имаш достъп до всички опции на сайта. Публикуване на обяви, лични съобщения, запаметяване на любими обяви и търсения.

Още нямаш профил? Регистрирай се.

ВХОД Нова РЕГИСТРАЦИЯ
1/1
Добавена 30 апр, 19:37 ч.
Обява за работа - Машинен оператор
2 500 лв
Доставка: Купувача
Състояние: Ново
Описание

Търсим мотивирана и енергична личност, с техническо образование и опит на подобна позиция.

Много добро заплащане, сменен режим, отлични условия на труд

Вашите задължения:

• Подготвяте и зареждате проиводствената линия за работа,

• Извършвате настройки и пренастройки на производствената линия,

• При проблеми с производствените машини правите диагностика и предприемате необходимите действия за отстраняването им,

• Взимате участие в дейностите по превантивна,текуща и годишна поддръжка на машините.

Изисквания:

• Средно техническо образование,

• Много добра техничека грамотност,

• Готовност за работа на сменен режим (8-часови смени), по установен график,

• Умения за работа в екип.

Работодателят предлага:

• Отлични условия на труд и заплащане,

• Социални придобивки и бонуси,

• Поемане на пътни разходи до работното място за втора смяна в рамките на града,

• Работно време на три смени по 8 часа на график.

В Bazar.BG от 07 юни 2022г.
Последно активен 08 май в 14:23 ч.
гр. София
София-град
Карта
Преглеждания: 37
Отмени
Съобщение
Може да прикачите до 4 файла тип: jpg, jpeg, gif, png, pdf, doc, docx, odt, xls, xlsx, txt, zip, rar, tar