Влез в профила си, за да имаш достъп до всички опции на сайта. Публикуване на обяви, лични съобщения, запаметяване на любими обяви и търсения.

Още нямаш профил? Регистрирай се.

ВХОД Нова РЕГИСТРАЦИЯ
1/1
Добавена 08 мар, 06:27 ч.
Манчестър Юнайтед - Милан оригинална футболна програма Шампионска лига 2004/05 с Кристиано Роналдо
8 лв
Доставка: Купувача
Състояние: Използвано
Описание
Предлагам оригинална футболна програма Манчестър Юнайтед - Милан 0:1.
Мачът е от елиминационната фаза на Шампионската лига от сезон 2004/05. Той е игран на 23 февруари 2005 г. на стадион Олд Трафорд в Манчестър пред 67 150 зрители. Голът отбелязва Ернан Креспо (78'). Освен него в звездният състав на Милан в този мач играят Кафу, Паоло Малдини, Дженаро Гатузо, Руи Коща, Алесандро Неста, Кларънс Зеедорф, Андреа Пирло, Кака, Алесандро Костакурта и др. Големите звезди в състава на "червените дяволи" са Кристиано Роналдо, Уейн Руни, Райън Гигс, Рой Кийн, Рио Фърдинанд и др. "Росонерите" продължават напред в турнира, след като побеждават и в реванша също 1:0. Отборът на Милан достига до финала срещу Ливърпул в един паметен мач, в който повеждат с 3:0 до 44-та минута. През второто полувреме "мърсисайдци" изравняват резултата - 3:3. Стига се до дузпи, при които по-точни са играчите на Ливърпул, който спечелва своята 5-та европейска титла.

Програмата е в перфектно състояние и в пълен комплект (без липсващи страници). За повече подробности - вижте снимките.

Изпращам я с възможност за преглед , за да сте сигурни, че ще получите това, за което плащате.