Влез в профила си, за да имаш достъп до всички опции на сайта. Публикуване на обяви, лични съобщения, запаметяване на любими обяви и търсения.

Още нямаш профил? Регистрирай се.

ВХОД Нова РЕГИСТРАЦИЯ
1/17
Добавена 10 мар, 08:26 ч.
МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД - РЕАЛ МАДРИД оригинална футболна програма Шампионската лига четвъртфинал 2000 г.
9 лв
Доставка: Купувача
Състояние: Използвано
Описание
Срещата е реванш от четвъртфиналите на Шампионската лига между настоящият шампион - тимът Манчестър Юнайтед и бъдещият - този на Реал Марид.от сезон 1999/2000, играна на 19 април 2000 г. на стадион Олд Трафорд в Манчестър пред 59 175 зрители.

Този грандиозен сблъсък е спечелен от гостите с резултат 2:3. Резултатът е открит с автогол на Рой Кийн за 0:1 в 21'. Следват два гола на звездата на Реал - Раул в 50' и 52' за 0:3. Дейвид Бекъм намалява резултата в 64', а Пол Скоулс отбелязва за 2:3 в 88' от дузпа. Тимът на "белия балет" се класира за полуфинала, след като първия мач в Мадрид завършва при 0:0.
След като елиминира Байерн Мюнхен на полуфинала, "кралския клуб" спечелва своята 8 титла, като шампион на Европа, когато на финала побеждава тима на Валенсия с категоричното 3:0.

Програмата е в много добро състояние (без забележки).